درباره ما

 

صنایع دستی در هر ناحیه این مرز و بوم  نشان دهنده اصالت و فرهنگ آن خطه از مردم است و همانند دیگر ارزش های بومی نیازمند حمایت و توجه بوده؛ استفاده از طرح ها و رنگ ها و حفظ اصالت و بافت های دستی و سنتی در چیدمان محیط پیرامون تلنگری ست بر روحمان برای یادآوری اصالت هنری خویش است . برند صاحب جمع ، یکی ازافرادی است که با تأسیس یک تولیدی در زمینه تولید و فروش انواع محصولات خاتمکاری شده ، به عنوان یکی از معروف ترین افراد در استان اصفهان و سطح کشور شناخته می­شود . دراین مقاله سعی خواهیم کرد تاشما را با فروشگاه صنایع دستی خاتم آشنا کرده و در باره انواع محصولات ارائه شده دراین فروشگاه توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. هنر خاتم کاری، یکی از زیبا ترین و اصیل ترین هنر های ایرانی می باشد که از قرن های گذشته در بین مردم ایران رواج داشته است و در بسیاری از استان های ایران از جمله استان های فارس و اصفهان، به این هنر فاخر پرداختن به این هنر زیبا و اصیل ایرانی و تولید محصولات خاتم کاری شده رایج بوده و هست . ابتدا استفاده از این هنر زیبا در شهر شیراز رایج بوده اما پس از آن و در دوران صفویه، این هنر به اصفهان هم کشیده شد ونام خاتم اصفهان را گرفت  که میتوان دلیل آن را سبک اجرا متفاوت از اجرای هنرمندان شیراز نام برد و همچنین  بسیاری از هنرمندان این شهر به خاتم کاری روی آوردند که بیشتر این هنرمندان در خوراسگان سکونت دارند شاید از کوه های خوراسگان که بگذری نقش و نگار خاتم را در میدان و پل ها آن جا به چشمتان بخورد . علی صاحب جمع ، یکی از افرادی است که با تأسیس یک تولیدی و  فروشگاه در زمینه ی تولید و فروش انواع محصولات خاتم کاری شده، به عنوان یکی از بهترین و معروف ترین افراد در استان اصفهان و سطح کشور شناخته می شود و امروزه مردم بسیاری از مناطق ایران، برای خرید محصولات تولید شده در این تولیدی، به اصفهان سفر می کنند و محصولات مورد نظر خود را از فروشگاه ما خریداری می کنند. فروشگاه تولیدی صاحب جمع در میدان نقش جهان اصفهان قرار دارد و افرادی که قصد دارند تا بهترین و زیبا ترین آثار هنری خاتم کاری شده را خریداری کنند

ارزش های گروه تولیدی صاحب جمع

خاتم کرفتس با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تولید و فعالیت فروشگاهی قریب به 5 سال می‌باشد . صنایع دستی خاتم مرجع اصلی تخته نرد و شطرنج و قاب و دارای فعالیت تولیدی و فروشگاهی صنایع دستی در زمینه صفحات و انواع قاب و پلاک مسی و ساعت خاتمکاری میباشد.

– مشتری مداری: مشتریان ما نه تنها شرکاء و مهمترین سرمایه ما، بلکه مهمترین دلیل وجود و فعالیت ما در صنایع صاحب جمع  محسوب می شوند و از این روی دستیابی به حداکثر رضایتمندی و تامین انتظارات و ایجاد روابط بلند مدت با مشتریان مهمترین وظیفه تک تک مدیران و کارکنان این شرکت محسوب می شود.

– تکریم کارکنان: همکاران ما گنجینه های انسانی سازمان ما هستند که رشد و توسعه این شرکت وابسته به توسعه فردی و گروهی ایشان است و از همین رو احترام، مسئولیت پذیری، سخت کوشی و تکریم به عنوان ارکان اساسی ما در همه رده ها مورد تاکید و باور می باشد.

– صداقت، مسئولیت پذیری و درستکاری: ما بر این باور هستیم که آنچه باعث رشد و ثبات در بازار خواهد شد صداقت ،درستکاری و مسئولیت پذیری در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان است.

– کیفیت: نگاه به مقوله کیفیت در صنایع دستی خاتم ، نه به عنوان یک مزیت رقابتی، که به عنوان یک اصل الزامی انکار ناپذیر است. از این روی ارائه محصول با کیفیت بالا را تعهد خود میدانیم.