تابلوقلمزنی

رایج ترین سوالات خرید تابلو قلمزنی خاتمکاری

قاب-قلمزنی و ان یکاد

راهنمایی در هنگام خرید تابلو قلمزنی خاتمکاری

راهنمایی در هنگام خرید تابلو قلمزنی خاتمکاری

سوالات رایج در هنگام خرید انواع تابلو قلمزنی خاتمکاری صاحب جمع در واقع اولین  سوالی که میپرسند آیا داخلی قاب قلمزنی نقره است ؟؟

در گذشته از مس، طلا، نقره، برنج برای هنر قلمزنی  یا به عبارت دیگر ایجاد خطوط و نقوش به وسیله ورق مسی میباشد . با ضربه چکش و بر روی اجسام فلزی. قلمزنی یکی از رشته‌های پر طرفدار و  با دقت بالاست که مستقیم بر روی ورق مسی ضرب میخورد.

قاب قلمزنی خاتم به چه ابعادی است ؟

ابعاد استاندارد قلمزنی خاتمکاری 24*30 (CM) ؛ 30*40 (CM) * ؛ 50*60 (CM) ؛ 40*80 (CM) ؛ 100*80 (CM) و …

آیا امکان ارسال قاب قلمزنی به خارج کشور هم دارید ؟

با توجه به اینکه ارسال قاب قلمزنی بدلیل اینکه کاملا چوب است و شیشه ی روی کار ارسال قاب سختر است . منتها با در نظر گرفتن استاندارد بسته بندی و با کیفیت صادراتی امکان ارسال را داراست.

تفاوت قاب قلمزنی خاتمکاری تولیدی شما چه تفاوتی با دیگر قاب ها دارد ؟

رشته تخصصی برند علی صاحب جمع خاتمکاری است و قاب های تولیدی خاتم فروشگاه ما دارای حاشیه 13 الی 15 سانتی خاتم های اعلاء میباشد و تنوع خاتم در آن به خوبی قابل رویت هست و دلیل دیگر تفاوت ما استفادخ ا چوب سرخ هندی در حاشیه قاب ها میباشد همانطور که میدانید این چوب بدلیل سختی کار و رنگ زیبا خود به راحتی قابل دستیابی نیست ودارای قیمت بالایی نسبت به بقیه ی چوب ها دارد . و دلیل سوم این است که چوب بیس گردو قاب دارای عمق زیاد است از این رو در هنگان نصب قاب گرما و سرمای اتاق باعث تاب چوب و ترک آن به هیچ وجه نمیشود همچنین پوشش چند لایه ی پلی استر قاب را در برابر سرما و گرما و خط و خش مصون میدارد . و دلیل آخر استفاده پلاک سنگین و قابل جند در قاب است این پلاک کاملا مسی و با روکش آب نقره میباشد و هر چه قلم ریز ترو پر نقش تر باشد دارای دستمزدی بالاتر از بقیه پلاک هاست . و همچنین یکی از ارکان های مهم در تولیدات قاب و پلاک قلمزنی ارزش زیالی می و خاتم است که با توجه به نوسانات بالا بازار از طرفی و از طرف دیگر خرید آن آن بر  حسب وزن نیز بالا میرود .

تابلوقلمزنی خاتم اعلاء

پرفروش ترین شکل تابلوهای قلمزنی کدامند ؟

قاب قلمزنی خاتم گل و مرغ

قاب قلمزنی خاتم تشعیر

قاب قلمزنی خاتم نگارگری

قاب قلمزنی خاتم مذهبی : قاب قلمزنی و ان یکاد قاب قلمزنب صلوات قاب قلمزنی دعا

ترکیبی از طرح های وان یکاد و گل های نقره

 

0/5 (0 نظر)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *